Eurovisioon, II poolfinaal

okeika, teine poolfinaal. Ausalt öeldes ei ole mul mingeid ootusi ühelegi loole ega riigile. Kas Eesti edasi saab on minu jaoks esmakordselt samuti meh. Tore kui saab, aga ei ole hullu kui ei saa. Vaatame siis, mida pakutakse.

Taani – oih, poisil on kas häälemurre või korralik närv sees, hääl väriseb nii mis kole. Lugu tuleb popuriist tuttav ette, aga no midagi erilist ei ole.

Armeenia – no tüdrukul tundub rohkem närvipidavust olevat 😀 Aga iiiiiiigav. Aaaa, nüüd läks elama või noh tuli põlema, minu jaoks natuke liiga hilja. Lugu ei ole saanud käimagi minna ja juba teeb soolotantsu, mis tõmbab käimaminemata tempot alla. Ei.

Rumeenia – ma alguses vaatasin, et tühja lava täiteks on ta põrandale enda kujud pannud 😀 Mis teema selles poolfinaalis siiani on, et mehed roosat kannavad? Noh, siiani parim lugu, aga kindlasti mitte minu tassike teed.

Eesti – noooojah, pean oma sõnu sööma. Lavashow hea, Alika esines väga hästi ja no kõige normaalsel lugu siiamaani. Nüüd ikkagi loodan, et ta saab edasi. Bedwettersil oleks võib-olla isegi natuke raskem olnud roosa rumeenia järgi meelde jääda.

Belgia – õigus, see lugu meeldis mulle ka, kuigi pigem oli ta erinevates pingeridades tagapool. Ja jälle roosa 😀 😀 😀 Miks see naine valge-roosas lõpus lavale roomama pandi???

Küpros – häält lauljal on ja täitsa kuulatav lugu.

Island – uu, natuke trummi ja bassi, mulle meeldib. Muidu pole lugu nagu midagi erilist, või ikkagi on.

Kreeka – laulja riietus meenutab koolipoisivormi a la 40ndad. Ja ma ei ole kindel, millised koolivormid tol ajal täpselt olid. Hääl ikka väriseb kohutavalt.

Poola – ahjaa, see lugu meeldis mulle ka. Aga mis teema muidu nende soolotantsudega sel aastal on?

Sloveenia – ses mõttes ei teki tahtmist midagi öelda, aga see lugu mulle meeldib.

Gruusia – lavashow on liiga vilkuv ja lugu pole midagi erilist.

San Marino – no loo rütm on hea, aga minu jaoks ei sobi laulja hääl sinna.

Austria – no jällegi, rütm on hea, aga päriselt tehakse lugu Edgar Allan Poe’st???

Albaania – ahjaa, tuleb tuttav ette. Ja täitsa meeldib.

Leedu – no vähemalt on lavaline riietus ebatraditsioonilisemat värvi. Lugu on teistsugune ja mulle täitsa meeldib.

Austraalia – uuh, natuke 80ndate kõla, mulle meeldib. Täitsa meeldib ka.

Kui aus olla, siis selles poolfinaalis ei olnud ühtegi sellist lugu, mis jala tatsuma pani ja päris megalt meeldis. Kui tagasi mõelda, sisi ehk Belgia ainukesena. Eelmise poolfinaali lõppedes olin ma Soome loost vaimustuses, sel korral sellist tunnet ei tekkinud. Aga enim positiivseid emotsioone tekitas Eesti, Belgia, Küpros, Island, Poola, Sloveenia, Albaania, Leedu ja Austraalia.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s