filmid

Kuna ma usun, et suuremal osal inimestest on nüüd pikem (jõulu)puhkus, siis mõtlesin välja tuua, mõned uued ja vanad filmid, mida olen sattunud vaatama ja mis võiks aidata meelt lahutada. Ses suhtes, et kindlasti viibige palju värskes õhus ja olge aktiivsed, kuid miskit halba ei juhtu, kui natukene aega ka telekaekraani ees veeta. Teate mis kino on – mul on see mustand nii kaugest ajast, et ma ei mäleta üldse, mis need kaks esimest filmi allpool nimekirjas endast kujutasid 😀

Olympus has fallen” – avasin Youtube ja panin otsingusse filmi pealkirja ning isegi siis ei löönud mulle ette, millest film rääkis :S Õigus jah, film sellest kuidas Valge Maja kaaperdatakse ja inimeste päästmine jääb lõpuks ühe inimese õlule. Ses suhtes, et mitte midagi uut, aga kui tahta kerget vaatamist, siis miks mitte. Gerard Butler pakub ju silmailu ka.

Spencer Confidential” – teine kerge vaatamine, sedakorda korrumpeerunud politseinikest. Ma sisu enam nii täpselt ei mäle, minuarust vaatasin seda suvel millalgi, kuid nii jama see ka ei olnud, et poole pealt kinni paneksin. Märulikomöödia nagu öeldakse.

Red Sparrow” – põnevik spionaasist. See on film, mida olen kaua tahtnud vaadata, kuid selleni jõudsime alles kuuke tagasi. Kohati jäi sisu natuke segaseks just selle koha pealt, et milleks mingi stseen tehtud oli, kuid samas põnevus säilis lõpuni. Võinoh peaaegu lõpuni, sest ma arvasin ära, et kes need pantvangid on, keda hakati vahetama. Soovitan.

Midsommar” – suhteliselt uus thriller, mulle jäi isegi mulje, et peaks olema õudukas. Aga ses suhtes ei olnud õudukas, kuna mina nende fänn ei ole, kuid selle filmi vaatasin ära. Lühidalt räägib see sõprade suveseiklusest Rootsimaale ühte eralduses elava kogukonna juurde. Kui üldse, siis kohatised stseenid  olid … häirivad, just ses osas et su enda kujutlusvõime hakkab tööle. Ja muidugi oli kohti, kus näidati asju nii nagu oli. Soovitan.

Pearl Harbor” – no kes ei teaks seda filmi. Mina ei olnud seda juba aastaid näinud. seega oli päris mõnus õhtupoolik seda uuesti vaadates. Ainuke, mis häiris veidi, oli sadamarünnaku osa, sest see tundus kuidagi nii meeletult pikaks venitatud olevat.

Sex and city” – jällegi, kes ei teaks neid nelja sõbrantsi ja kui tehti esimene film. Ma reaalselt vaatasin ja tundsin viha kui Carrie altari ette jäeti. Kindlasti võtan plaani ka teine osa ära vaadata, sest mulle on nende seiklused alati meeldinud (kuigi näiteks kõiki seariaaliosasid ei olegi veel ära vaadanud).

Vikings” – ja lõpetuseks kui keegi otsib uut seriaali mida vaadata. Jah, see on vägivaldne, selles on seksi, verd ja pisaraid. Samas ei ole see nii hea kui Troonidemäng, kuid kas me kunagi üldse midagi samaväärset näeme, on omaette küsimus. Minu jaoks esimesed paar episoodi jällegi venisid, kuid siis tärkas huvi ja vaatan seda  mõnuga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s