Euroka teine poolfinaal

No põhimõtteliselt, teine poolfinaal käib kui mina seda postitust kirjutama hakkan. Seega ei saa nagu teha seda sama, et vaatan riigile otsa ja kas tuleb lugu meelde või ei. Samas, mul oli tööl täna hetk, kui laadisid suuri faile ja pidin sõrmi vastu lauda toksima. Noh ja siis kuulasin teise poolfinaali lauluklipid üle ning märkisin, kas video põhjal lugu edasi saaks. Seega …

Armeenia – tegelt lugu ei tulnud kohe meeldegi, kuid kui kuulsin, siis oli et ahjaa. Ilmselt saab edasi // live esitus oli hea, endiselt ennustan et edasi läheb.

Iirima – on selline mõnus ja lihtne lugu, refrään jäi meelde. Kuid teine poolfinaal on päris tugev ja ma arvan, et edasi ei saa // Live esitus jäi nõrgaks, huvitav kas mingid tehnilised jamad esinesid ka. Ilmselt edasi ei saa.

Moldova – üks kolmest tänasest ballaadist naislaulja esituses ja kuulatavad on nad kõik. Kas aga edasi saab, on küsimärk, nagu otseselt // Live oli tugev, kui välja jätta tugeva aktsendiga inglise keel. Aga hääl oli võimas ja see taustajoonistamine vägev. Ennustan, et saab edasi.

Sveits – no minu suurim ja kõigem lemmik, mille videot olen ikka kulumiseni kuulanud. Kindlasti saab edasi, sest on ka üks favoriite. // Ma kartsin, et äkki live’i keerab tuksi vms … aga ei, väga vinge. Ja see kuidas publik kaasa läks, 110 prossa saab edasi.

Läti – videote põhjal jäi selline neutraalne mulje ja pigem edasi ei saa. // Live oli megamõnus, selline teistsugune. Äkki saab edasigi ???

Rumeenia – selle loo märkisin viimasena et saab edasi, aga hetkel näiteks ei ole üldse enam meeleski viis. // hm, selline 50-50 võimalus.

Taani – armas ja teistugune, aga jällegi tugev poolfinaal on. Võimalik et saab edasi. // Hea esitus, aga jällegi 50-50 võimalus.

Rootsi – ma jälgisin poole silmaga Rootsi loo valimist st kuulasin kõik kandidaadid läbi ja siis veel korra need lood, mis finaali said. Siis ennustati sellele kas äkki kolmandat kohta, kuid pani hoopis võistluse kinni. Minule isiklikult meeldis see kõige rohkem. Edasi saab kindlasti, sest on üks favoriitidest ja no võimsate häältega mustad naised tausta laulmas … mega. // Hea esitlus, edasipääs garanteeritud. Rahvale tundus ka meeldivat.

Austria – mulle meeldib see lugu, aga raske ilmselt edasi pääseda. // hm, videosid kuulates olin ilmselt ainult refräänile sattunud, sest kogu lugu live’s kuuldes oli suur küsimärk alguses, et mis lugu see veel on?!?! Samas päris hästi laulis, äkki saab edasigi.

Horvaatia – mulle on algusest peale see lugu meeldinud, aga mingil põhjusel seda kõrgelt ei hinnata. Ma kardan, et ta jääb virr-varri varju, palju oleneb muidugi live’i esitusest. // Ma tõesti loodan, et see lugu edasi saab, tema näiteks laulis loo veelgi paremaks.

Malta – lugu hinnatakse päris kõrgel, minu arust pigem keskpärane. Aga vist saab ikka edasi. // Oih, tüdruk on närvis kohe alguses. Lugu isegi meeldib mulle rohkem kui enne, taustagraafika meenutab kui Getter Rockafellerit esitas.

Leedu – tavapärane lugu, mis võib isegi taustaks mängida, kuid edasi ei saa.

Venemaa – hm, Venemaaga on alati nii, et neil võib isegi (väga) hea lugu olla, aga see on Venemaa ja mul on alati tõrge nende lugude vastu. Lugu siiski väga ei meeldi, kuigi sellele ennustatakse kõrget kohta. // No ma pean tunnistama, et laulab hästi ja oleks imelik, kui ei saa edasi nagu eelmisel aastal. Tegelikult parem lugu kui paaril viimasel aastal Venemaa saatnud on.

Albaania – see naisballaad, millele ma ennustan edasipääsu, sest ega kõik kolm ometi edasi saa ja see jääb kolmest kõige rohkem ja paremini kõlama. // Taustamuusika tundub kuidagi liiga vali või ei tule hääled korralikult välja … Venemaa ja Norra vahel on raske meelde jääda. Ma loodan, et saab edasi, aga vist pigem mitte.

Norra – see leelotaja on nii vinge ja lugu ise mõnusa tümpsuga, edasi saab kindlasti. // Oh, laivis veelgi parem ja mõnusam, kindlasti kuuleb neid ka laupäeval.

Holland – minu jaoks pigem neutraalne lugu, mida hea taustaks kuulata. Ma pole kordagi seda lugu spetsiaalselt üles otsinud, et kuulata. A vot see on kõige suurem favoriit kogu võistluse võitjaks tulemisele, seega ilmselgelt saab edasi. // Arvatavasti edasi saab, aga mind jätab endiselt neutraalseks.

Makedoonia – praegu kirjutades ei tule lugu ise meelde jao len ka märkinud, et edasi ei saa. // Ahjaa, see oli see kolmas naisballaad, hea lugu on, aga edasi ma kardan et ei pääse.

Aserbaidzaan – mulle see lugu on meeldinud algusest peale ja olin isegi üllatunud, kui sain teada, mis riiki see esindab. Samas, Aserbaidzaan on ennegi väga kõvasid lugusid eurokale saatnud. Usun, et saab edasi. //

Seega, minu kümme edasipääsejat enne teise poolfinaali algust on Armeenia, Sveits, Rumeenia, Rootsi, Malta, Venemaa, Albaania, Norra, Holland ja Aserbaidzaan. // Tegelikult on päris raske ennustada, kes edasi pääsevad, sest üks on see, kes mulle meeldib, teine mis massidele peale läheb. Kuidas muidu seletada, et San Marino edasi sai :S Aga kindlasti saavad edasi Sveits, Rootsi, Venemaa, Norra, Holland ja Aserbaidzaan. Äkki juurde veel Moldova, Läti, Horvaatia ja Albaania.

Tegelikult ma isegi kujutaks nii Sveitsi kui Norrat üldvõitjana ette …

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s