Europepu

Eurovisioonini on jäänud 2 nädalat … no okei, kahe nädala pärast samal ajal on juba uus võitja teada 😀 Ja ma nii ootan seda võistlust nagu ikka igal aastal. Tänu jutuubile olen alati ennast mõned kuud enne lõppvõistlust hakanud vaikselt võistlevate lugudega kurssi viima ehk niisama lõbu pärast taustaks kuulama ja muidugi tekivad alati ka omad lemmikud. Ei ole ka see aasta erand. Üleüldse ma mäletan kui Eesti alles osalema hakkas, siis nö. see euronädal oli üks tipphetki minu elus 😀 Ma lindistasin läbi Raadio 2 kõik võistluslood üles, mida hiljem lõpmatuseni kuulasin. Lisaks oli mul oma edetabelid tehtud, et siis hiljem “analüüsida” kes kellele kui palju punkte andis 😀 Jah, kiiks mis teha. Aga siis ju ei olnud veel internet ja eurovisiooni kodukas ning jutuub levinud.

Tegelikult kuulan praegugi taustaks kellegi TOP järjestust, ilmselt panen hiljem kõik võistluslood taustaks mängima kui pokerdan. Sel lihtsalt põhjusel, et minu arust on sel aastal jälle päris palju kuulatavaid lugusid, et ma täitsa mõtlen ka sel aastal plaadi ostmisele. Lisaks ma ei suuda oma üleüldist lemmikut välja valida, sest noh kõik lood on kuulatavad. Ja ma tean, et see on imelik, et kellelegi võiks eurokas meeldida, aga see on üks minu salakiikse, mida teavad suht vähesed. Meil on oma sõprusringkonnas juba igapäevane nali, et kui keegi küsib midagi eurovisiooni kohta, siis mina tean niikuinii vastust 😀 No üldjuhul jah tean ka, aga enam mitte nii detailideni, sest lugusid on igal aastal lihtsalt liiga palju. Samas olen suht kindel, et olen võimeline järjestama iga aasta võitjad ja Eesti esindajad alates 1994 kuni tänaseni küll, noh võib-olla natsa pean mõtlema, aga välja mõtleks.

Täna oli vahva seik ka seoses Eurovisiooniga. UK-sse kolides olen igal aastal panustanud Eesti võidule, noh patriotismist, sest 2016 ja 2017 meile ju üldse ei ennustatud võitu. Seegi aasta ei ole erand ja käisin täna kihlveokontoris, et oma panus panna enne poolfinaale kui potensiaalsete võitjate ring ju koomale tõmbama hakkab ja võidu tõenäosused ka suurenevad, aga võidusummad vähenevad. Igatahes, astusin poodi sisse ja enne kui jõudsin küsida, kas neil on kupongi Eurovisiooni kohta, küsiti minult dokumenti 😀 Sest ma pidavat nägema välja noorem kui 21 !?!? Hihii, tegi ikka tuju heaks küll, ma ei suutnud naeru pidada ja tõsimeeli tänasin ka müüjat komplimendi eest. Eks kui sa paistad välja 14 aastat noorem, siis ei ole mingeid botokseid ega ilusüste vajagi 😀 Aga oma panuse sain Eesti võidule pandud, lisaks panustasin veel Taani esikohale ka. Neil on nii vahva, Skandinaavialikult ürgne lugu, äkki meeldib ka massidele. Eesti lugu lihtsalt erinev niipalju teistest lugudest ja noh … patriotism. Võidusumma oleks vastavalt 70 naela Eesti puhul või 330 naela Taani puhul … ma ei teagi nüüd, kumma võitu ma rohkem sooviks 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s