Siis kui me sõidame koju tagasi, vol. 4

5 ja poole tunnine lend läks suhteliselt ruttu ja enne, kui arugi saime, olime juba Aasias. Kuna Singapuris oli meil ainult 6 tundi vaja oodata ja teadjamad oskasid rääkida, et linna sõit võtab pool tunnikest, otsustasime, et jääme hoopis lennujaama avastama. Pärast esmavajaduste, nagu täis põis ja tühi kõht, rahuldamist võtsime välja lennujaamakaardi ning hakkasime orienteeruma – eelkõige erinevate poodide asukohta vahel. Tegelikult teadsin eelmisest Taireisist, et Singapuri lennujaamas on loodud erinevaid aiakesi, kus ootajad saavad oma aega parajaks teha. Aiad asuvad erinevates terminalides ning neid ühendab omakorda kohalik rongike. Sõit kestab küll heal juhul paar minutit, kuid see eest saab väga lihtsalt ringi liikuda. Seda enam, et oma asjade transportimiseks võetud käruga on lubatud ka rongidesse siseneda. Nii me võtsime eesmärgiks leida esmalt üles Liblikate aed “Butterfly Garden”.

IMG_2947

IMG_2950

IMG_2952

IMG_2953

IMG_2958

 

Peaks siinkohal mainima, et Liblikateaed oli väga troopiliselt niiske, nii et ega väga kaua seal olla tahtnudki. Ja kuigi ma üritasin, et äkki mõni neist minu käele ka maandub ja saan niimoodi pildi neist, siis seekord seda ei juhtunud. Edasi võtsime uuesti rongi ja suundusime uude terminali – minu tähelepanu köitsid Päevalilleaed ja Orhideeaed. Huvitav oligi see, et kui ma nüüd õigesti mäletan, siis ühes terminalis ongi üks aed, ühes on kolm ja ühes ei ole ühtegi 😦 Igatahes siin mõned pildid veel.

Esimesena sattumise hoopis Võluaeda ehk “Enchanted Garden”

IMG_2963

IMG_3010

 

Orhideede Aed

 

IMG_2968

IMG_2970

IMG_2976

IMG_2981

IMG_2983

IMG_2984

IMG_2986

IMG_2991

 

Päevalillede Aed

 

IMG_2993

IMG_2999

IMG_3003

 

Tegelikult läks see 6 tundi päris kiirelt ja enne kui arugi saime, olime juba lennukil, et Bangkoki poole suunduda. Kiired poolteist tundi hiljem olin uuesti Taimaal. Seekord pidime võtma oma kohvrid ka, sest järgmine lend Helsinki poole oli Finnairiga. Tuleb välja, et nüüd võib Eesti kodanik kuni 30 päeva Tais olla viisavabalt ehk maksma ei pea midagi. Nii oligi, et panime oma kohvrid pakihoidu ja suundusime ise linnapeale. Oli meil ju pea 13 tundi vaja aega veeta ning mis oleks selleks parem, kui kaeda üle Bangkoki ööelu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s